niedziela, 03 kwietnia 2011
Pergamanowy romantyzm!!!

Wiosna w pełni coraz więcej słońca i ludzie jacyś rozmarzeni i zakochani, więc u mnie pojawiła się delikatna romantyczna lampka wykonana techniką pergamano.

Pergamano jest bardzo wdzięczną techniką niestety czasochłonną, a niestety doba ma tylko 24 godziny i w związku z tym tych prac u mnie nie za wiele, ale zawsze coś.

 

 


 

13:32, a-gunia1983 , Pergamano
Link Komentarze (4) »
sobota, 02 kwietnia 2011
Ślubów ciąg dalszy...

No i się kręci :) ale pocieszę was nie będę non stop zarzucać was tym quillingiem. Zbliża się wielkanoc więc na pewno znajdzie się tutaj parę ciekawych pozycji.

A teraz kolejna porcja zaproszeń ślubnych, wiem że teraz bardziej powinnam zająć się komunijnymi, ale sezon ten niestety mnie ominie, gdyż wylatuje we wtorek do Anglii. Mam nadzieję, że wyszukam tam coś fajnego i rękodzielniczego.

 

 

 

 

 

17:32, a-gunia1983 , Quilling
Link Dodaj komentarz »
piątek, 01 kwietnia 2011
Akcja zaproszenia ślubne!

Wiem, że teraz nie sezon na zaproszenia ślubne, ale jak się zacznie będę przygotowana. Quilling wciągnął mnie ostatnie bez reszty, kręce i kręce. Oto efekt tego kręcenia, moje ulubione zaproszenie w kolorach brązów i beży.

 

 

15:00, a-gunia1983 , Quilling
Link Komentarze (1) »

Witajcie na moim blogu
Mam na imię Agnieszka, mam nadzieję,że czas poświęcony na oglądanie mojego bloga nie będzie stracony. Serdecznie Pozdrawiam!


Licznik odwiedzających


Wszystkie prace są do nabycia. Jeżeli coś wpadło Ci w oko napisz.
Możliwy odbiór osobisty w Bydgoszczy.


Kontakt:
Agnieszka Pacocha
Nakło nad Notecią
Napisz do mnieweather