sobota, 02 kwietnia 2011
Ślubów ciąg dalszy...

No i się kręci :) ale pocieszę was nie będę non stop zarzucać was tym quillingiem. Zbliża się wielkanoc więc na pewno znajdzie się tutaj parę ciekawych pozycji.

A teraz kolejna porcja zaproszeń ślubnych, wiem że teraz bardziej powinnam zająć się komunijnymi, ale sezon ten niestety mnie ominie, gdyż wylatuje we wtorek do Anglii. Mam nadzieję, że wyszukam tam coś fajnego i rękodzielniczego.

 

 

 

 

 

17:32, a-gunia1983 , Quilling
Link Dodaj komentarz »
piątek, 01 kwietnia 2011
Akcja zaproszenia ślubne!

Wiem, że teraz nie sezon na zaproszenia ślubne, ale jak się zacznie będę przygotowana. Quilling wciągnął mnie ostatnie bez reszty, kręce i kręce. Oto efekt tego kręcenia, moje ulubione zaproszenie w kolorach brązów i beży.

 

 

15:00, a-gunia1983 , Quilling
Link Komentarze (1) »
piątek, 11 marca 2011
Zaproszenie na ślub

Ostatnio wkręciło mnie kręcenie :) Zajmuje mniej miejsca niż decoupage, no i nikt w domu nie marudzi, że wszędzie tylko farby pędzle i zapach lakieru :)

Quilling daje tak dużo możliwości, że aż nie sposób przejść obok niego obojętnie. Ja jako samouk jak zwykle zresztą :) wzorowałam się na blogu finnualy, serdeczenie polecam piękne prace świetne pomysły, była moją inspiracją na starcie jeżeli chodzi o quilling.

Oto adres blogu:

http://quillingowo.blox.pl/html

 

13:38, a-gunia1983 , Quilling
Link Komentarze (1) »

Witajcie na moim blogu
Mam na imię Agnieszka, mam nadzieję,że czas poświęcony na oglądanie mojego bloga nie będzie stracony. Serdecznie Pozdrawiam!


Licznik odwiedzających


Wszystkie prace są do nabycia. Jeżeli coś wpadło Ci w oko napisz.
Możliwy odbiór osobisty w Bydgoszczy.


Kontakt:
Agnieszka Pacocha
Nakło nad Notecią
Napisz do mnieweather