niedziela, 28 lutego 2010
Przesilenie wiosenne

Chyba dopadło mnie przesilenie wiosenne. Apatia, nuda, senność i nic nie robienie. Do tego wykończyła mnie sesja, ale ostatni egzamin mam już za sobą. Teraz walczę jedynie o zmianę promotora... trzymajcie kciuki. W tym amoku wiosennym wieczorem łapię jedynie chęć na frywolitkowanie, co prawda też nie codziennie. Małymi kroczkami powstaje bieżnik na stół, oj i to bardzo małymi :). Wzór z zimowej weny, nieskomplikowany w sam raz dla początkujących.

15:28, a-gunia1983 , Frywolitka
Link Komentarze (2) »
czwartek, 14 stycznia 2010
Śnieżynki

Za oknem śnieg i mróz czyli prawdziwa zima. Mimo narzekań wielu osób ja twierdze, że taka powinna być prawdziwa zima. Skrzypiący śnieg pod nogami, mróz szczypiący w nos, zdrowe powietrze, po takim spacerze, aż chce się żyć.... ale nie będę się już dalej rozpisywać :)


Pisałam Wam ostatnio, że uczę się frywolitki. Kolejnym krokiem są zimowe śnieżynki. W jednej jest błąd, tu moje niedopatrzenie we wzorze i musiałam jakoś się ratować.

21:27, a-gunia1983 , Frywolitka
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 05 stycznia 2010
Pierwsza frywolitka

Moim marzeniem zawsze było nauczyć się sztuki jaką są frywolitki. Na pierwszy rzut oka wydawało się to tak trudne, że nigdy nie miałam odwagi zacząć, aż w końcu uparłam się i jest. W przerwie świątecznej nie było za bardzo możliwości na decoupage, więc zakupiłam czułenka, nici usiadłam do komputera i zabrałam się do pracy. Bywało różnie nerwowo i śmiesznie, ale w końcu się udało. Oto moja pierwsza praca, są tutaj błedy i niedociągnięcia, no ale cóż nie odrazu Rzym zbudowali.

 

11:37, a-gunia1983 , Frywolitka
Link Dodaj komentarz »

Witajcie na moim blogu
Mam na imię Agnieszka, mam nadzieję,że czas poświęcony na oglądanie mojego bloga nie będzie stracony. Serdecznie Pozdrawiam!


Licznik odwiedzających


Wszystkie prace są do nabycia. Jeżeli coś wpadło Ci w oko napisz.
Możliwy odbiór osobisty w Bydgoszczy.


Kontakt:
Agnieszka Pacocha
Nakło nad Notecią
Napisz do mnieweather