środa, 02 marca 2011
Klimaty ze chrzcin

Witam Was po długiej przerwie ( prawie rocznej ).

Nie będę się rozwodzić nad przyczynami główna to chyba praca i lenistwo :)

Teraz znowu jestem w domu więc mam więcej czasu na swoje małe robótki. Ostatnio bardziej pochłonęło mnie układanie bukietów, quiling i wróciłam do korzeni czyli haftu krzyżykowego, ale na pewno od czasu do czasu pojawi się coś z decoupagu.

Pozdrawiam wszystkich i mam nadzieję, że teraz częściej będziemy się tutaj widywać.

Oto klimaty chrzcin. Moja przyjaciółka powiększyła swoją rodzinkę od razu o dwójkę przecudnych żuczków, więc to co po niżej wszystko dla nich.

Najpierw były zaproszenia :)


W kolejności powstały stroiki na stół:

 


 

 

A oto prezent dla maluchów i pamiątka :)

 


 

15:12, a-gunia1983 , Misz masz
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 17 maja 2010
Prawie jak w księgarni!

Nastał szał ksiąg i to nie tylko komunijnych. Jakoś zebrałam się w końcu w sobie i porobiłam parę zdjęć. Tyle prac,a chęci brak, gdzieś uleciała ze mnie motywacja. Mam nadzieję, że w końcu wróci.

 

 

13:44, a-gunia1983 , Misz masz
Link Komentarze (1) »
wtorek, 04 maja 2010
Nastał miesiąc komunijny

Ja już Komunię Świętą w tym miesiącu jedną zaliczyłam, a gdzie tu do końca:) Jako dodatek do prezentu wykonałam księgę. Wiktoria będzie miała ładną pamiątkę, a do znajomych trafiła kartka pod tytułem moja przygoda z pergamano. Powiem wam, że wciągnęło mnie to i chyba powiększe zbiór narzędzi.

 


 

10:51, a-gunia1983 , Misz masz
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 22 kwietnia 2010
Jarmark bydgoski

Serdecznie wszystkich zapraszam na jarmak, który odbędzie się w dniach 23-24.04.2010 na ulicy Długiej w Bydgoszczy. Napewno gdzieś mnie tam spotkacie :)


Jarmark Ul.Długa (Bydgoszcz)

23-24.04.2010

godz. 10-18

13:16, a-gunia1983 , Misz masz
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 22 marca 2010
Z kuferka babuni

W minioną niedzielę, w Sadkach odbył się festiwal "Z Kuferka Babuni". Zjechały przeróżne osobistości było naprawdę ciekawie. Przepięne dzieła, pyszne jadło. Najbardziej zauroczyło mnie stoisko z kartkami wykonanymi haftem matematycznym sami popatrzcie.

Oto moje stoisko:


Stoisko z haftem matematycznym:


 

09:34, a-gunia1983 , Misz masz
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 16 marca 2010
Mały przestuj

Witajcie! Ostatnio świeci tutaj pustkami, ale praca wre. W ten weekend pierwsze targi, latają pędzle, rozlewa się farba, kleją się wzory i pękają jajka:) W tym amoku brak mi godzin w dobie. Jak by tak miała z  48 godzin. Obiecuję, że jak tylko się ogarnę wrzucę fotki ostatnich prac.

Mogę powiedzieć, że osiągnęłam dzisiaj sukces, który nawet mi się nie śnił gdy zakładałam bloga. Mój licznik dobił do 10 000   wow. Z tej okazji stwierdziłam, że trzeba się zabrać za organizację pierwszego candy na tym blogu. Zaglądajcie niedługo coś się pojawi. Nie powiem dokładnie kiedy będzie przynajmniej niespodzianka. Pozdrowienia dla blogowiczów :)

19:56, a-gunia1983 , Misz masz
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 04 lutego 2010
Prywatna Narnia!

Jakiś pech mnie prześladuje w tym roku. Najpierw dopadło mnie grypsko, a teraz przysłowiowo strzeliło mi w krzyżu. Męczyłam się tydzień, aż rodzinka przekonała mnie do wizyty u lekarza, a uwierzcie cięzko mnie tam wyciągnąć. Zmotywował mnie chyba fakt, że nie mogłam już chodzić, o siedzeniu w ogóle nie było mowy. Sceptycznie nastawiona poszłam do tego lekarza i mile się zaskoczyłam. Odrazu badania ( chyba dlatego, że są nowe przydziały w tym roku).  Dzisiaj jest już dobrze, dlatego stwierdziłam, że muszę się nacieszyć tą zimą, bo ominęly mnie sanki i kuligii. Tak oto powstała moja prywatna Narnia.

16:31, a-gunia1983 , Misz masz
Link Komentarze (1) »
niedziela, 13 grudnia 2009
Zima w moim ogrodzie!

Stwierdziłam, że muszę uwiecznić na zdjęciach pierwszą oznakę zimy w moim ogrodzie, a zarazem pierwszy śnieg. Nie ważne, że po godzinie 22.00 latałam z apartem po ogródku, ale za to jaki efekt. Mrozik szczypał w nosek, śnieg skrzeczał pod stopami i ten pruszący śnieg jak z bajki, nawet Puszek był zadowolony z nocnych wojaży.

22:59, a-gunia1983 , Misz masz
Link Dodaj komentarz »
Świąteczna kompozycja

Wolna niedziela wiadomo, że nie może być zmarnowana. Decoupage jakoś mnie dzisiaj nie pociągał, ale złapałam chęć na kolejny wianek. Korzystając ze słonecznej pogody szybko zrobiłam zdjęcia. Nie ma to jak naturalne światło.

 

11:09, a-gunia1983 , Misz masz
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 10 grudnia 2009
Kolejna kompozycja na orzechach

Stroik w kształcie wianka, można do środka wstawić świeczkę i położyć na wigilijny stół.

13:08, a-gunia1983 , Misz masz
Link Komentarze (1) »
poniedziałek, 07 grudnia 2009
Orzechowo - szyszkowe kombinacje

W przygotowaniach do jarmarku oderwałam się na chwilkę od decoupagu i zabrałam się za wianki z orzechów i szyszek, oto niektóre z nich.


 

15:33, a-gunia1983 , Misz masz
Link Dodaj komentarz »

Witajcie na moim blogu
Mam na imię Agnieszka, mam nadzieję,że czas poświęcony na oglądanie mojego bloga nie będzie stracony. Serdecznie Pozdrawiam!


Licznik odwiedzających


Wszystkie prace są do nabycia. Jeżeli coś wpadło Ci w oko napisz.
Możliwy odbiór osobisty w Bydgoszczy.


Kontakt:
Agnieszka Pacocha
Nakło nad Notecią
Napisz do mnieweather