Blog > Komentarze do wpisu
Zaproszenie na ślub

Ostatnio wkręciło mnie kręcenie :) Zajmuje mniej miejsca niż decoupage, no i nikt w domu nie marudzi, że wszędzie tylko farby pędzle i zapach lakieru :)

Quilling daje tak dużo możliwości, że aż nie sposób przejść obok niego obojętnie. Ja jako samouk jak zwykle zresztą :) wzorowałam się na blogu finnualy, serdeczenie polecam piękne prace świetne pomysły, była moją inspiracją na starcie jeżeli chodzi o quilling.

Oto adres blogu:

http://quillingowo.blox.pl/html

 

piątek, 11 marca 2011, a-gunia1983

Polecane wpisy

  • Pergamanowy romantyzm!!!

    Wiosna w pełni coraz więcej słońca i ludzie jacyś rozmarzeni i zakochani, więc u mnie pojawiła się delikatna romantyczna lampka wykonana techniką pergamano. Per

  • Ślubów ciąg dalszy...

    No i się kręci :) ale pocieszę was nie będę non stop zarzucać was tym quillingiem. Zbliża się wielkanoc więc na pewno znajdzie się tutaj parę ciekawych pozycji.

  • Akcja zaproszenia ślubne!

    Wiem, że teraz nie sezon na zaproszenia ślubne, ale jak się zacznie będę przygotowana. Quilling wciągnął mnie ostatnie bez reszty, kręce i kręce. Oto efekt tego

Komentarze
finnuala
2011/03/17 21:06:53
Witam :)

Bardzo dziękuję, ze link do mojego bloga w Twoim poście. Jest mi również miło, że zainspirowałaś się moją pracą. Kwiatek wyszedł ci cudownie, bardzo ładne brzegi. Moge powiedzieć, że jako jedyna najlepiej go zrobiłaś z osób które coś ode mnie podpatrują ;) a jest ich wielu a wykonań jeszcze więcej ;)

Zapraszam do mnie średnio co tydzień, nowa praca a teraz niedługo nowa wariacja wielkanocna.

Pozdrawiam

Finn

Witajcie na moim blogu
Mam na imię Agnieszka, mam nadzieję,że czas poświęcony na oglądanie mojego bloga nie będzie stracony. Serdecznie Pozdrawiam!


Licznik odwiedzających


Wszystkie prace są do nabycia. Jeżeli coś wpadło Ci w oko napisz.
Możliwy odbiór osobisty w Bydgoszczy.


Kontakt:
Agnieszka Pacocha
Nakło nad Notecią
Napisz do mnieweather